SMSGateway MSG91 (1.0.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Age
ja: 年齢

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Custom
ja: カスタム
