SMSGateway MSG91 (1.0.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Custom
jv: Kostum
