SMSGateway MSG91 (1.0.1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Custom
ast: Personalizáu
