SMSGateway MSG91 (1.0.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Age
el: Ηλικία

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο
