SMSGateway MSG91 (1.0.1) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Age
et: Vanus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Custom
et: Kohandatud
