SMSGateway MSG91 (1.0.1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Content
it: Contenuto

en: Type
it: Tipo

en: Age
it: Età

en: Description
it: Descrizione

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Custom
it: Personalizzato
