SMSGateway MSG91 (1.0.1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន
