SMSGateway MSG91 (1.0.1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах
