SMSGateway MSG91 (1.0.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Type
pt: Tipo

en: Age
pt: Idade

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: Custom
pt: Personalizado

en: Template Name
pt: Nome do Tema
