SMSGateway MSG91 (1.0.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Age
af: Ouderdom

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys
