SMSGateway MSG91 (1.0.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Age
he: גיל

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Custom
he: מותאם
