SMSGateway MSG91 (1.0.2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Age
hr: Starost

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Custom
hr: Prilagođeno
