SMSGateway MSG91 (1.0.2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Save
ht: Anrejistre
