SMSGateway MSG91 (1.0.2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Content
id: Konten

en: Type
id: Jenis

en: Age
id: Usia

en: Description
id: Deskripsi

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Custom
id: Tersuai
