SMSGateway MSG91 (1.0.2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Age
is: Aldur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið
