SMSGateway MSG91 (1.0.2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Age
nn: Alder

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Custom
nn: Tilpassa
