SMSGateway MSG91 (1.0.2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД
