SMSGateway MSG91 (1.0.2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: Age
vi: Tuổi

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Custom
vi: Tùy chỉnh
