SMSGateway MSG91 (1.0.3) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Age
fa: سن

en: Description
fa: توضیحات

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی
