SMSGateway MSG91 (1.0.3) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Age
sk: Vek

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Custom
sk: Vlastná

en: The configuration has been updated.
sk: Konfigurácia bola aktualizovaná.
