SMSGateway MSG91 (1.0.3) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: Age
uk: Вік

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Custom
uk: Власний

en: Template Name
uk: Назва шаблону

en: Mobile Number
uk: Номер мобільного телефону

en: SMS Template
uk: Шаблон SMS
