SMSGateway MSG91 (1.0.3) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Age
ar: العمر

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصص
