SMSGateway MSG91 (1.0.3) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş
