SMSGateway MSG91 (1.0.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Age
pl: Wiek

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Custom
pl: Własne

en: Template Name
pl: Nazwa szablonu

en: SMS Template
pl: Szablon SMS
