SMSGateway MSG91 (1.0.3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Custom
ps: خپلېخوښه
