SMSGateway MSG91 (1.0.3) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Age
ro: Vârstă

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Custom
ro: Personalizat
