SMSGateway MSG91 (1.0.3) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Age
ru: Возраст

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Custom
ru: Собственная

en: Template Name
ru: Имя шаблона

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: Mobile Number
ru: Номер мобильного телефона
