SMSGateway MSG91 (1.0.3) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Age
te: వయసు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు
