SMSGateway MSG91 (1.0.3) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Age
tr: Yaş

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Custom
tr: Özel
