SMS System (1.0.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
