SMS System (1.0.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Test
ar: الاختبار

en: Message
ar: الرسالة

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: To
ar: إلى

en: Mode
ar: النمط

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Live
ar: مباشر

en: Apply
ar: تطبيق

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
