SMS System (1.0.0) - en to de translation catalogue (31 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Message
de: Benachrichtigung

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: To
de: An

en: Mode
de: Modus

en: Desc
de: Absteigend

en: Sent
de: Gesendet

en: Template name
de: Name der Vorlage

en: IP
de: IP-Adresse

en: Sort by
de: Sortierung

en: Configurations
de: Konfigurationen

en: Changed
de: Geändert

en: Base path
de: Basispfad

en: Apply
de: Anwenden

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: Offset
de: Versatz

en: Template Name
de: Template-Name

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Reporting
de: Berichte

en: Data export
de: Datenexport

en: Asc
de: Aufsteigend

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.

en: SMS ID
de: SMS-ID
