SMS System (1.0.0) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Test
he: בדיקה

en: Message
he: הודעה

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: To
he: אל

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Desc
he: יורד

en: Sent
he: נשלח

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: Base path
he: הנתיב הבסיסי

en: Live
he: חי

en: Apply
he: החל

en: Language code
he: קוד השפה

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Reporting
he: דיווח

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
