SMS System (1.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: To
ps: ته

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
