SMS System (1.0.1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Test
bg: Тест

en: Message
bg: Съобщение

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: To
bg: До

en: Mode
bg: Режим

en: Template name
bg: Име на шаблона

en: Live
bg: Живот

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език
