SMS System (1.0.1) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: To
el: Προς

en: Mode
el: Τρόπος

en: Desc
el: Φθί

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
