SMS System (1.0.1) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: To
eo: Al

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
