SMS System (1.0.1) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Test
ja: テスト

en: Message
ja: メッセージ

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: To
ja: 宛先

en: Mode
ja: モード

en: Desc
ja: 降順

en: Sent
ja: 送信済み

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Configurations
ja: システム構成

en: Changed
ja: 変更済

en: Base path
ja: ベースパス

en: Live
ja: ライブ

en: Apply
ja: 適用

en: Language code
ja: 言語コード

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Data export
ja: データエクスポート

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
