SMS System (1.0.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Created
ka: შექმნილია

en: To
ka: მიმღები

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: - All -
ka: - ყველა -
