SMS System (1.0.1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Test
lv: Tests

en: Message
lv: Ziņojums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: To
lv: Kam

en: Mode
lv: Režīms

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Template name
lv: Veidnes nosaukums

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: Base path
lv: Bāzes ceļš

en: Live
lv: Tiešraide

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
