SMS System (1.0.1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Mode
mn: Горим

en: Language code
mn: Хэлний код
