SMS System (1.0.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: View
os: Фенд
