SMS System (1.0.1) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Test
ru: Тест

en: Message
ru: Сообщение

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: To
ru: Кому

en: Mode
ru: Режим

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sent
ru: Отправлено

en: Template name
ru: Название шаблона

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Configurations
ru: Конфигурации

en: Changed
ru: Изменение

en: Base path
ru: Базовый путь

en: Live
ru: Действующий

en: Apply
ru: Применить

en: Language code
ru: Код языка

en: Offset
ru: Пропустить

en: Template Name
ru: Имя шаблона

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Data export
ru: Экспорт данных

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
