SMS System (1.0.2) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Test
ca: Prova

en: Message
ca: Missatge

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: To
ca: Per

en: Sent
ca: Enviat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: Base path
ca: Camí base

en: Live
ca: En viu

en: Apply
ca: Aplica

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Data export
ca: Exportació de dades

en: Master
ca: Mestre
