SMS System (1.0.2) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Test
fa: آزمایش

en: Message
fa: پیغام

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: To
fa: به

en: Mode
fa: سبک

en: Desc
fa: نزولی

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Apply
fa: تایید

en: Language code
fa: کد زبان

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
