SMS System (1.0.2) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: To
gl: Para

en: Mode
gl: Modo

en: Sent
gl: Enviado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: Base path
gl: Ruta base

en: Live
gl: Vista previa

en: Apply
gl: Aplicar

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Reporting
gl: Informes
