SMS System (1.0.2) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Message
gu: સંદેશ

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
