SMS System (1.0.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Message
ku: پەیام

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: To
ku: بۆ

en: Mode
ku: جۆر

en: Language code
ku: کۆدی زمان
