SMS System (1.0.2) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: To
oc: A

en: Mode
oc: Mòde

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Base path
oc: Camin de basa

en: Apply
oc: Aplicar

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Master
oc: Maître
