SMS System (1.0.2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Mode
sr: Режим

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
